به وب سایت بایت کوین 24 خوش آمدید - احراز هویت در سایت قبل از خرید و فروش الزامی است.

ورود

ثبت ناموبلاگ

نحوه فعال سازی Google Authenticator

نحوه فعال سازی Google Authenticator

اپلیکیشن Google Authenticator اپلیکیشنی است که می‌تواند از اکانت‌های مختلف کاربران در مقابل نفوذ هکرها و سرقت پسوردها محافظت کند. راه اندازی این اپلیکیشن کار بسیار ساده ای است و از طریق فرآیندی که آن را «احراز هویت دو عاملی» (Two-facto Authentication) می‌نامند، از اکانت‌های شما محافظت می‌کند. از این اپلیکیشن می‌توان برای محافظت از اکانت‌های سایت های صرافی های آنلاین مثل Binance ، Gmail، Instagram و … استفاده کرد.

با فعال سازی این سرویس، هر بار که بخواهید وارد اکانت مورد نظرتان شوید، علاوه بر رمز عبور همیشگی، باید کد اعلام شده توسط  Google Authenticator را هم وارد کنید. این کد از اپلیکیشن Google Authenticator  قابل دریافت است. نکته قابل توجه این است که کدهایی که توسط این سرویس مشخص می شوند، هرچند ثانیه یکبار بر اساس الگوریتم ناشناخته‌ای تغییر می‌کنند و به‌همین دلیل احتمال هک شدن اکانت شما تقریبا غیرممکن خواهد شد.

 نحوه فعال سازی این سرویس از طریق اپلیکیشن  Google Authenticator :

1. ابتدا اپلیکیشن Google Authenticator را از اپ استور برای گوشی های ios یا گوگل پلی برای گوشی های اندرویدی به صورت رایگان دانلود کنید.

2. در این مرحله باید تایید هویت 2 مرحله‌ای یا Two-facto Authentication را از طریق اکانت خود در سایت مربوطه فعال نمایید. این گزینه در سایت های مختلف معمولا در قسمت Security و بخش Two Factor وجود دارد.

در سایت Bytecoin.money می توانید در پنل کاربری خود و منوی Setting گزینه Two-facto Authenticationرا فعال کرده و حتما QRcode مربعی نمایش داده شده را اسکرین شات بگیرید و در جای امنی نگه داری کنید مثلا می توانید توسط ابزار Snipping Tool خود ویندوز از QR Code عکس با کیفیتی تهیه و نگهداری کنید. این عکس برای زمانی است که اگر گوشی شما فرمت شود و یا اکانت بایت کوین در اپلیکیشن Google Authenticator حذف شود و یا گوشی گم شود بتوانید در یک گوشی دیگر دوباره این کد  Google Authenticator را ریستور و بازیابی نمایید تا بعدا مشکلی برای دسترسی به اکانت نداشته باشید

 

 حالا از طریق گوشی هوشمند اپلیکیشن Google Authenticator را باز کنید و مطابق تصویر پایین گزینه + را لمس کنید.

 در پایین صفحه با دو گزینه «Scan Barcode» و «Manual Entry» مواجه می‌شوید. در این قسمت باید یکی از دو گزینه موجود را انتخاب کنید. گزینه Scan Barcode برای اسکن QR Code توسط دوربین گوشی خواهد بود و Manual Entry نیز برای وارد کردن کد متنی وبسایت مورد نظر خواهد بود.

 

برای سایت Bytecoin.money بایستی گزینه Scan Barcode را انتخاب کنید و سپس دوربین گوشی اتومات در اپلیکیشن فعال شده و بایستی QR Code موجود در سایت را توسط گوشی اسکن کنید. توجه کنید که ممکن است با توجه به کیفیت دوربین گوشی و میزان واضح بودن QR Code و یا نور مناسب در محیط ممکن است کمی زمان ببرد.

 

سپس خواهید دید که در اپلیکیشن Google Authenticator کدی در کنار آدرس سایت و اکانت شما نمایش داده خواهد شد که از این پس علاوه بر پسورد ورود خود در سایت این کد یکبار مصرف را نیز در سایت وارد کنید.

 

 

 

000
image01

 

برای خرید بایت کوین به سایت Arzmodern.net مراجعه کنید